Başkan Yalçınkaya'dan İstanbul Boğaziçi Triatlonu mesaisi

Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya, eylül ayında yapılacak olan İstanbul Boğaziçi Triatlonu öncesi İstanbul'da bazı temaslarda bulundu.

İlk olarak TTF Yönetim Kurulu Üyesi Halit Bekiroğlu ile birlikte Beykoz Belediye Başkanı Murat Yalçın'ı makamında ziyaret eden Yalçınkaya, triatlon sporuna verdiği destekten ötürü kendisine camiamız adına teşekkür plaketi takdim etti.

Bir sonraki ziyaretini Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın'ın eşliğinde Deniz Kuvvetleri Sualtı Savunma (SAS) Komutanlığı'na gerçekleştiren Yalçınkaya, burada İdari Başkan Vekili ve aynı zamanda Türkiye Triatlon Federasyonu Sponsorluk Kurulu Üyesi Deniz Albay Serdar Ser Işık ile Sualtı Savunma Komutanı Deniz Albay Murat Meyvacı ile buluştu.

Görüşmeler sonunda konuşan Başkan Yalçınkaya, "İstanbul Boğaziçi Triatlonu, organizasyon başarısında federasyon ve yerel yönetimlerin uyumlu çalışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Eylül ayındaki yarışa da bu motivasyonla hazırlanıyoruz. Özellikle 2023'ten itibaren yarışın dünya ölçeğinde ülkemizin marka organizasyonlarından biri olacağına inanıyorum." dedi.

Image description

Kız Kulesi

Boğaz manzarasının vazgeçilmez yerlerinden biri de kuşkusuz Kız Kulesi'dir. Salacak açıklarındaki [...]
Image description

Ayasofya Camii

Dünya mimarlık tarihinin günümüze kadar ayakta kalmış en önemli anıtları arasında yer alan Ayasofya [...]
Image description

Yerebatan Sarnıcı

532 yılında İmparator Justinianus tarafından inşa ettirilen Yerebatan Sarnıcı Stoa Bazilikasının a [...]
Image description

İstanbul Arkeoloji Müzeleri

İstanbul Arkeoloji Müzeleri ülkemizdeki ilk müzecilik çalışmalarına örnektir. Osmanlı’da tarihi es [...]