Boğaziçi Triatlonu Koordinasyon Toplantısı yapıldı

Oral B'nin sponsorluğunda, Türkiye Triatlon Federasyonu ve Beykoz Belediyesi'nin işbirliği ile 10-11 Eylül 2022 tarihlerinde düzenlenecek Oral B Boğaziçi Triatlonu'nun koordinasyon toplantısı yapıldı.

İstanbul Vali Yardımcısı Niyazi Erten'in başkanlığında Türkiye Triatlon Federasyonu Başkanı Bayram Yalçınkaya'nın katılımıyla yapılan toplantı, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde gerçekleşti.

İlk kez 2021 yılında toplam 550 triatletin katılımıyla yapılan organizasyona bu yıl daha geniş bir başvuru beklediklerini hatırlatan Yalçınkaya, yarış ve toplantı ile ilgili şunları söyledi:

"Bugün koordinasyon toplantısı ile bu özel yarışın 2022 yılı içindeki ilk adımını atmış bulunuyoruz. Geçen yıl olduğu gibi uyumlu bir iş birliği ile yine başarılı bir organizasyona hep birlikte imza atacağımıza inanıyorum. Önümüzdeki hafta son hazırlıklarımızı yaparak kayıtlarımızı ağustos ayının ilk haftası içinde açmayı planlıyoruz."

Toplantı boyunca toplam iki gün sürecek organizasyonun eksiksiz yürümesi adına Beykoz Belediyesi'nden İstanbul Liman Başkanlığı'na, Karayolları Bölge Müdürlüğü'nden İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne kadar tüm taraflar söz alarak görüşlerini belirtti.

Image description

Topkapı Sarayı

Topkapı Sarayı, Osmanlı Sultanlarının ikametgâhı, devletin yönetim ve eğitim merkezidir. İstanbul [...]
Image description

Kız Kulesi

Boğaz manzarasının vazgeçilmez yerlerinden biri de kuşkusuz Kız Kulesi'dir. Salacak açıklarındaki [...]
Image description

İstanbul Arkeoloji Müzeleri

İstanbul Arkeoloji Müzeleri ülkemizdeki ilk müzecilik çalışmalarına örnektir. Osmanlı’da tarihi es [...]
Image description

Kapalı Çarşı

Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’da yer alan Kapalıçarşı’nın tarihi 15'inci yüzyılın ortalarına [...]